clock sobota, 29 sierpnia 2015 | imieniny: Sabina, Beata, Jan
 Gorzów Wlkp. o godz. dnia temp. : oC wiatr : [m/s] ciś. : [HPa]
 
 

MixPlus: Najwięcej telefonów za 1 zł

Komentarze (0)

» UWAGA!!! - artykuł archiwalny

plus_logo_2010

Komórkowa sieć Plus dla klientów podpisujących umowę przygotowała nowe promocje z dużą ilością telefonów za złotówkę. Specjalną promocję przygotowano także dla przedłużających umowy.

  r e k l a m a

W komórkowej sieci Plus trwa promocja "Najwięcej telefonów za 1 zł w mixPlus". Operator zapewnia, że w ramach oferty klient znajdzie najwięcej telefonów za złotówkę, a wśród nich muzyczny telefon nowej generacji - Nokia X3 z wewnętrzną anteną i radiem grającym na głos.

Nowa oferta promowana jest w telewizji następującym spotem reklamowym:
Przygotowano także specjalne promocje dla dotychczasowych użytkowników mixPlus, którzy są zainteresowani przedłużeniem umowy. W ramach oferty przedłużający zapłacą mniejszą opłatę za telefon komórkowy niż nowi klienci.

Przypomnijmy, że w ramach mixPlus klient nie podpisuje umowy na czas określony. Umowa zawierana jest na ilość zasileń konta (24, 30, 36, 42 lub 48) o określonej kwocie (30 zł, 40 zł, 50 zł, 60 zł 80 zł i 100 zł). Zasileń można dokonać w dowolnym czasie, jednak nie rzadziej niż minimum raz na 30 dni. Dokonanie ostatniego zasilenia kończy obowiązywanie umowy.

W ramach oferty mixPlus można obniżyć koszt połączeń za pomocą pakietów dodatkowych. Koszty połączeń 29 gr do wszystkich sieci (z wyjątkiem Play) można obniżyć dzięki pakietowi Tanio do wszystkich (21 minut w cenie 6 zł, w miesiącu istnieje możliwość aktywacji dwóch pakietów). Do dyspozycji użytkownika są także: darmowy pakiet SMS (do wyboru): 50 SMS do wszystkich sieci lub 150 SMS w sieci Plus, Wybrany Numer (nielimitowane rozmowy i SMS-y przez miesiąc z wybranym numerem za 10 zł), Pakiet 100 minut w Plusie i na stacjonarne do wykorzystania wieczorami (16-8) oraz weekendy (5 zł); Pakiet 500 SMS w Plusie (5 zł) oraz pakiety internetowe (25MB - 5 zł, 100MB - 10 zł, 250 MB - 20 zł; 500 MB - 35 zł).


źródło:
Media2.pl

Ocena: 4.8/10 (10 glosy)

wyświetleń:3453

Podziel się

Bookmark and Share '

Komentarze

Zapoznaj się z obowiązującymi zasadami i Polityką Prywatności » oraz poznaj Zasady komentowania w serwisie e-portalik.net
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. e-portalik.net nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Zastrzegam jednak sobie prawo do ich usuwania, jeśli uznam je za nieodpowiednie.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

* = wymagane pole

:

:

:

:


GM MIŚ - Gorzowska Grupa Motocyklowa

Gorzowski GM-MIŚ

Miłośnicy i maniacy ruchu motocyklowego zapraszają...

Nord - Express

W roku 1896 wystartował Nord-Ekspress ...

Noclegi pod Nosalem

Dom Jaworzynka - noclegi w Zakopanem
 
 
O serwisie

Serwis e-portalik.net powstał w roku 2006 jako prywatna strona...

więcej »
Polityka Prywatności

Proszę przeczytaj zasady jakie obowiązują w serwisie.

więcej »
Formy kontaktu

Phone: +48 503 135 926
Email: admin@e-portalik.net

Formularz »